Konec noční můry v podobě žehlení prostěradel!

Znáte to, z hromady prádla na vás kouká prostěradlo nebo sváteční ubrus a vám se tolik nechce pustit se do jejich žehlení, protože to prostě trvá moc dlouho. Máme pro vás variantu, při níž velké kusy prádla už nebudou noční můrou. Jmenuje se GIMI Advance a jedná se o žehlicí prkno vytvořené na míru pro to nejjednodušší žehlení velkého prádla.

Jedna vychytávka vedle druhé

Model Advance se skládá z kovového podstavce s bílým nátěrem, žehlicí desky, jež propouští páru, s potahem ze 100% bavlny, z plechového odkladače žehličky a z držáku její šňůry. Dobrá zpráva pro leváky, je totiž možné nainstalovat podporu na odkládání žehličky i pro vás. A ještě jedna dobrá zpráva, tentokrát pro všechny – odkladač pro žehličku má ze zadní strany plastový držák, na nějž pohodlně zavěsíte košile na ramínku nebo co je právě třeba!

Žehlicí prkno GIMI ADVANCE

Velké kusy prádla se nepomačkají

Největší výhoda žehlicího prkna Advance ale tkví v tom, že se v něm ukrývá výsuvný systém pro podporu prádla velkých rozměrů. Díky přídavnému mechanismu se s velkou plochou prostěradel či povlečení velmi dobře zachází, přičemž se vám prádlo znovu nezmačká tím, že by přes prkno spadlo až na zem.

Spodní část se pyšní odkládací plochou na vyžehlené prádlo, nebudete tedy muset řešit vůbec nic. Pro větší komfort jsou navíc konce nohou prkna vybaveny protiskluzovými koncovkami a složené prkno dokonce můžete uzamknout, aby zůstalo tak, jak má.

Tak si to představte, příště už budete hostit své přátele na perfektním bělostném ubrusu a po dobře odvedené práci (a skvělé party) jen ulehnete do dokonale hladkého povlečení ….

Štítky: ,
Sušáky

Napište nám svůj názor

Kdo jsme?

Jsme Idea Group

Blázni do sušáků na prádlo a všech užitečných věcí. Naše produkty nejdete tady: idea-dum-zahrada.cz

Je libo sušák?

Je libo sušák?

Fanděte nám :)