5 věcí, bez nichž na hory nejezděte ..

Také jste ztraceni, když odjedete na dovolenou a nemáte po ruce všechny ty samozřejmosti, které běžně ani nevnímáte? Připomíná to situaci, kdy jednou za rok na týden odstaví teplou vodu a uvědomíte si, jak moc ji potřebujete.

Tak dříve, než se se s rodinou či přáteli vydáte na horskou chatu, nezapomeňte na těchto pár věcí, bez nichž se prostě neobejdete!

1. Přenosná televize nebo knížka

Víme, chcete si užít trochu té horské romantiky, ale i tak může nastat moment, kdy si budete chtít od své společnosti odpočinout , ať už je důvod jakýkoliv! Nepodceňte to.

2. Fén na vlasy

Usínat na horách s vlhkými vlasy není zrovna to pravé ořechové. Nezapomeňte si přibalit fén a budete překvapeni, jak moc se bude hodit a co všechno bude potřeba vysušit!

Vyberte si sušák, který se vám skutečně hodí

 

3. Sušák na prádlo

A nejen kvůli praní! Vždyť kolikrát dorazíte ze sjezdovky celí promrzlí v promočeném oblečení? Sbalte si do auta i skládací sušák na prádlo a uvidíte, že už bez něj nedáte ani ránu.

Co třeba tenhle?
Co třeba tenhle?

4. Sůl

Ne nadarmo zvítězila ve slavné pohádce sůl nad zlatem a diamanty. Po dni stráveném na svahu určitě oceníte teplé jídlo. Chcete si pochutnat jako doma? Kupte s sebou sůl!

5. Lyže

Klepete si u tohoto bodu na čelo? Abyste se nedivili, až se v čerstvě napadaném sněhu nebudete mít na čem projíždět…

Štítky: ,
Sušáky

Napište nám svůj názor

Kdo jsme?

Jsme Idea Group

Blázni do sušáků na prádlo a všech užitečných věcí. Naše produkty nejdete tady: idea-dum-zahrada.cz

Je libo sušák?

Je libo sušák?

Fanděte nám :)